Englishnederlands

Agenda oktober 2018 en verder

in 2018met [sorteer]plaats [sorteer]tijd /programma
elke za Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
elke do Sharlih Kruisweg GR 20:00
06 oktober JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30
06 en 07 oktober Prajnaparamita Amsterdam info volgt
07 oktober Hans Laurentius Meppel 13:30 - 16:30
07 oktober Ad Oostendorp Eefde 10.30
07 oktober Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
07 oktober Naropa Den Haag 10:30-13:00
10 oktober Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
10 oktober, Naropa Noordwijkerhout 20:00-22:00
14 oktober Hans Laurentius Utrecht 14:00- 17:00
14 oktober  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
14 oktober Naropa Katwijk aan Zee 10:00 – 17:30
21 oktober Hans Laurentius Eindhoven 14:00- 17:00
21 oktober  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
21 oktober Naropa Den Haag 10:30-13:00
24 oktober Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
28 oktober  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
31 oktober Naropa Noordwijkerhout 20:00-22:00
03 november JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30
03 november Naropa Katwijk aan Zee 12:00 – 17:00
04 november Hans Laurentius Amsterdam 13.00 - 16:00
04 november Ad Oostendorp Eefde 10.30
04 november Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
07 november Hans Laurentius Nijmegen 19.30-22.00
07 november Naropa Noordwijkerhout 20:00-22:00
09 - 11 november Prajnaparamita Baarn Satsang weekend intensive Vr 20:00 - zo 18:00
11 november  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
14 november Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
18 november  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
21 november Naropa Noordwijkerhout 20:00-22:00
25 november  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
25 novenber Sharlih Kruisweg 13.30 u -17.00
25 novenber Naropa Den Haag 10:30-13:00
28 november Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
01 december JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30
02 december Hans Laurentius Deventer 13:00- 16:00
02 december Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
02 december Naropa Katwijk aan Zee 15:00 – 17:30
07-09 december Hans Laurentius Renkum 3-luik
09 december Ad Oostendorp Eefde 10.30
09 december Naropa Den Haag 10:30-13:00
12 december Hans Laurentius Nijmegen 19.30-22.00
12 december Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
16 december Hans Laurentius Utrecht 14:00- 17:00
16 december  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
19 december Naropa Katwijk aan Zee 20:00 – 22:00
23 december Naropa Noordwijkerhout 10:30 – 13:00
23 december  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
26 december Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
30 december  Ad Oostendorp Arnhem 10.30
30 december Naropa Katwijk aan Zee 10:30 – 13:00
06 januari 2019 Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
03 februari Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
03 maart Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
16 maart Naropa Katwijk aan Zee 12:00 – 17:00
07 april Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
05 mei Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
02 juni Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
07 juli Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00