lotus
Satsang.nl
nederlands English


web satsang

Satsang agenda Nederland

 
 
juni en verder met [sorteer] plaats [sorteer] tijd /programma
02 juni Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
02 - 04 juni Nicky Verbeek Heerde Satsang Intensive weekend
03 juni  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
03 juni Erik van Zuydam Zutphen 10:00-16:30
04 juni Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
07 juni Hans Laurentius Nijmegen 20.00-22.00
09 t/m 11 juni Randolph Locatie nog te bepalen Satsang weekend Intensive
10 juni Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
10 & 11 juni Unmani Middelburg Weekend intensive retreat
11 juni Hans Laurentius Deventer 13:00 - 16:00
11 juni Ad Oostendorp Eefde 10.30
11 juni Naropa Den Haag 11:00 - 13:30
14 juni - 2 juli Unmani Amsterdam wo en zo 19.00 - 20.30
Drieweekse gesloten groep
14 juni Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
14 juni Naropa Noordwijkerhout 20:00 - 22:00
17 juni Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
18 juni Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
18 juni Ad Oostendorp Arnhem 10.30
18 juni Naropa Den Haag 11:00 - 13:30
24 juni Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
24 juni Erik van Zuydam Bunnik 10:00-16:30
25 juni Ad Oostendorp Arnhem 10.30
25 juni Kensho Amsterdam 13:30 – 16:00
25 juni Naropa Katwijk aan Zee 15:00 - 17:30
26 juni Jan Koehoorn Deventer 14.00
28 juni Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
30 juni Naropa Utrecht 20:00 - 22:30
01 juli  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
02 juli Randolph Lage Vuursche Satsangdag 11.00- 17.30
02 juli Ad Oostendorp Eefde 10.30
02 juli Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
02 juli Naropa Den Haag 11:00 - 13:30
09 juli Ad Oostendorp Arnhem 10.30
12 juli Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
15 juli Erik van Zuydam Breda 10:00-16:30
16 juli Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
16 juli Ad Oostendorp Arnhem 10.30
21-23 juli Erik van Zuydam Werkhoven
3-daagse Retraite
23 juli Ad Oostendorp Arnhem 10.30
23 juli Kensho Amsterdam 13:30 – 16:00
24 t/m 31 juli Randolph Nederland Satsang Zomer Intensive
26 juli Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
30 juli Ad Oostendorp Arnhem 10.30
04 augustus  Andreas Müller Amsterdam 20.00-22.00
05-06 augustus  Andreas Müller Amsterdam 14.00-18.00
05 augustus  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
06 augustus Ad Oostendorp Eefde 10.30
09 augustus Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
13 augustus Ad Oostendorp Arnhem 10.30
20 augustus Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
20 augustus Ad Oostendorp Arnhem 10.30
23 augustus Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
27 augustus Ad Oostendorp Arnhem 10.30
02 september  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
03 september Ad Oostendorp Eefde 10.30
10 september Ad Oostendorp Arnhem 10.30
13 september Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
17 september Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
17 september Ad Oostendorp Arnhem 10.30
24 september Jan Koehoorn Deventer 14.00
24 september Ad Oostendorp Arnhem 10.30
27 september Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
01 oktober Ad Oostendorp Eefde 10.30
07 oktober  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
08 oktober Ad Oostendorp Arnhem 10.30
11 oktober Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
15 oktober Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
15 oktober Ad Oostendorp Arnhem 10.30
22 oktober Ad Oostendorp Arnhem 10.30
25 oktober Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
29 oktober Jan Koehoorn Deventer 14.00
29 oktober Ad Oostendorp Arnhem 10.30
04 november  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
05 november Ad Oostendorp Eefde 10.30
08 november Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
12 november Ad Oostendorp Arnhem 10.30
19 november Ad Oostendorp Arnhem 10.30
22 november Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
26 november Jan Koehoorn Deventer 14.00
26 november Ad Oostendorp Arnhem 10.30
02 december  JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
03 december Ad Oostendorp Eefde 10.30
10 december Ad Oostendorp Arnhem 10.30
13 december Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
17 december Jan Koehoorn Deventer 14.00
17 december Ad Oostendorp Arnhem 10.30
27 december Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00