lotus
Satsang.nl
nederlands English


web satsang

Satsang agenda Nederland

 
 
dag met [sorteer] plaats [sorteer] tijd /programma
wekelijks Premodaya i-coda.org and i-codabrussels.org online & video satsangs
elke donderdag Surya-Yvonne Aduard 20.15 vaste satsang-meditatiegroep
vrijwel elke dinsdag Dick Sinnige Amsterdam 20.00
1e en 3e woensdag
van de maand
Steven Noomen Bilthoven 20.00
elke zondag en woensdag
niet op satsangdagen
Randolph Bilthoven 19.30
elke zondag
in april en maart
Rishi Rajiv Den Haag 19.30
Iedere donderdagavond Sharlih Kruisweg GR 20:00
Vrijwel iedere dinsdag
en woensdagavond
Jos & Wilhelmien ’s-Hertogenbosch 20.00 -22.00
Vrijwel iedere
woensdagochtend
Jos & Wilhelmien ’s-Hertogenbosch 10.00 -12.00
in mei met [sorteer] plaats [sorteer] tijd /programma
03-04 Isaac Shapiro Schoorl Satsang in the Evening 19:30 - 21:30
03 Jivanjili Vianen 20.00-22.00
05 & 06 Isaac Shapiro Schoorl intensive 11:00 - 18:00
05 Naropa Utrecht 20:00 - 22:30
06 Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
06 JanKees Vergouw Zaanstad 15.30-17.30 
07 Ad Oostendorp Eefde 10.30
07 Erik van Zuydam Den Haag 10:15 – 16:30
07-18 Isaac Shapiro Amsterdam meetings
07 Max Rattu Apeldoorn 14.00-16.00
07 Nicky Verbeek Voorburg 13:30-16:00
08 Prajnaparamita Baarn 20.00-22.00
10 Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
10 Jivanjili Vianen 20.00-22.00
10 Naropa Noordwijkerhout 20:00 - 22:00
12 Nicky Verbeek online bijeenkomst 15:00-17:00
12 en 13 Jivanjili Rossum (OV) 20.00-22.00
12 - 14 Jan Koehoorn Deventer Satsangweekend
12-14 Prajnaparamita Baarn Satsang weekend intensive
13 Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
14 Ad Oostendorp Arnhem 10.30
14 Naropa Katwijk aan Zee 10:00 - 17:30
15 Prajnaparamita Baarn 20.00-22.00
17
Jivanjili Vianen 20.00-22.00
17 Fulco Weserman Amsterdam 19.00 tot 21.00
19-21 Joanika Overlangel Retraite weekend (intensive)
19 - 2 juni Isaac Shapiro Lage Vuursche silent retreat
20 Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
20 Erik van Zuydam Arnhem 10:00-16:30
21 Jan Koehoorn Deventer 14.00
21 Joanika Overlangel 10:00 - 22:00
21 Ad Oostendorp Arnhem 10.30
21 Randolph Bilthoven Satsangdag 11.00- 17.30
21 Naropa Den Haag 11:00 - 13:30
24 Jan van den Oever Leiden 20:00-22:00
24 Jivanjili Vianen 20.00-22.00
27 Philip Renard Den Dolder 10.30 – 12.30
28 Ad Oostendorp Arnhem 10.30
28 Kensho Amsterdam 13:30 – 16:00
31 Jivanjili Vianen 20.00-22.00